Scroll

ALLTO ADD-ON'S

ALLTO, AEC endüstrisi için Geliştirici Profesyonel BIM yazılımı ve AEC endüstrisi için eklentilerdir.

Detaylı Sunum

Allto Kiriş PythonPart Eklentisi

Allto Kiriş PythonPart Eklentisi ile Türkiye Deprem Yönetmeliği’ne uygun betonarme kiriş donatılarınızı parametrik olarak hızlı ve kolay bir şekilde modelleyebilirsiniz. Mesnet ve açıklık bindirme şartlarından, etriye sarılma bölgesi ayarlarına kadar tüm düzenlemelerinizi yapabilir, ilave donatılar ekleyebilirsiniz. Kiriş boy ve en kesitlerini otomatik alarak tek tuşla metraj tablosu oluşturabilirsiniz. Allto Kiriş PythonPart Eklentisi size daha az zamanda daha çok iş yapma imkanının yanında güvenilir kiriş donatı metrajı almanızı da sağlar.

Kısa Sunum

Allto Kiriş PythonPart Eklentisi

Allto Kiriş PythonPart Eklentisi kullanarak sadece birkaç tıklama ile ister tek açıklıklı ister çok açıklıklı kirişlerinizin donatılarını hızlı bir şekilde oluşturabilir, kesitlerinizi alabilir ve metrajınızı oluşturabilirsiniz.

Ücretsİz PythonPart Eklentisi

Allto PythonPart Otomatik Kolon-Kiriş-Duvar BIM Modelleme

Ücretsiz olan Otomatik Kolon-Kiriş-Duvar Modelleme eklentisini kullanarak daha önce CAD ortamında yapılmış olan iki boyutlu çizimlerinizi sadece birkaç tıklama ile üç boyutlu BIM modeline dönüştürebilirsiniz. Ürettiğiniz BIM modelinizin güvenilir Kalıp ve Donatı metrajını alabilirisiniz.

Ücretsİz PythonPart Eklentisi

ALLPLAN Backup Dosyaları
Çizim Dosya Kurtarma

Bir çizim dosyasını, kaydetmeyi unuttuğunuz veya kaydedemediğiniz için (yazılım çökmesi nedeniyle) hiç kaybettiniz mi? ALLTO, çizim verilerinizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan ALLPLAN'da Yedekleme dosyaları geliştirmiştir. Çalışmanızı sık sık kaydederek, sisteminizin herhangi bir nedenle arızalanması durumunda minimum veri kaybını sağlayabilirsiniz. Bir sorun oluşursa, bir çizim yedekleme dosyasını geri yükleyebilirsiniz.